Підсумки заочного етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності “Енергія і середовище” 2018-2019 н.р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.11.2013 № 1575 "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс "Енергія і середовище", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.11.2013 за № 2037/24569, у листопаді 2018 року - січні 2019 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді учнівської спільно з громадською організацію "Екологічний клуб "Еремурус - Україна" проведений заочний етап Всеукраїнського конкурсу "Енергія і середовище" під гаслом "Збережемо енергію - збережемо Планету!".

Конкурс проводився з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів. Всього надійшло 86 проектів по 4 номінаціям.

Учасниками конкурсу стали учні, вихованці закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної та вищої освіти, які мають досягнення у практичній діяльності в сфері змін клімату, впровадження енергозбереження, використання поновлюваних джерел енергії для місцевих потреб, у підвищенні енергоефективності будівель.

За рішенням компетентного журі з учнівських та студентських робіт відібрано 72 кращих для участі в фіналі очного етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище".

Повна версія наказу тут

Comments are closed.