Увага! Екологічний фотоконкурс «Різдвяне дерево крізь об’єктив віри» 2018-2019


Бюро УГКЦ з питань екології оголошує Всеукраїнський екологічний конкурс «Різдвяне дерево крізь об’єктив віри».
Мета конкурсу: плекання культури святкування Різдва без шкоди для Божого створіння – природи і популяризація справді живих дерев, як альтернативи зрубаним ялинкам.
Щороку в Україні зрубують понад мільйон хвойних дерев, які мають підсилити святкову атмосферу Різдва та Нового року і під видом живих вносяться до помешкань, офісів… і навіть храмів.
Екологічний фотоконкурс «Різдвяне дерево через об’єктив віри» покликаний допомогти побачити в живій природі – Боже створіння, яке трепетно очікує Різдва, щоб разом з нами прославити мале дитя – Христа, свого Творця і Спасителя.
Умови конкурсу:
Власноручно, креативно та в стилі «еко» прикрасити справді живе (незрубане!) деревце – головна умова!!! Зробити фото деревця (без учасників прикрашання!!) і відправити на адресу Екобюро УГКЦ. Мають бути чітко вказані: а) назва фотографії;
б) ім’я, прізвище;
в) вік і вид діяльності учасника (учням вказати школу і клас);
г) адреса;
д) телефон та email;
Приймаються виключно авторські фотографії живого деревця (див. пункт 1). Роботи слід надіслати до 21 січня (включно) 2019 року Божого на поштову чи електронну адресу Бюро УГКЦ з питань екології з приміткою «Різдвяний фотоконкурс»: Бюро УГКЦ з питань екології
вул. Гарбарська 22
76019 м. Івано-Франківськ
E-Mail: ekoburougcc@ukr.net
Переможець конкурсу отримає можливість проведення відпочинку в Карпатах під час одного з вікендів в лютому 2019 (сертифікат на проживання для двох осіб).
Нагородою за друге місце буде дводенний абонемент на катання на гірськолижному курорті «Буковель».
За третє місце – денний скіпас на «Буковелі».
Кращі фотографії будуть розміщені на сайті Екобюро: www.ecoburougcc.org.ua
Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Comments are closed.