Криворізькі юні лісівники на біологічному форумі


Юний лісівник криворізького учнівського лісництва «Дубочок», учень 11 класу ЗОШ №123 Яворов Михайло, представляв свою роботу «Природне поновлення деревних порід Карачунівського лісового масиву за різного ступеня розвитку надґрунтового покриву» на IX Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи» у секції «Екологія та охорона довкілля».
Для Криворізького степового краю ця тема дуже актуальна, адже його ліси штучні і були створені близько 50 років тому із санітарною метою. Саме настав час активного природного поновлення деревних порід, то ж учень і виявляв чинники, що впливають на цей процес. За підсумками роботи журі Михайло отримав II місце.
Після напружених конкурсних перегонів хлопець разом зі своїм наставником Шведун Г.Г., членом ГО «Екологічний клуб «Еремурус», відвідав дуб Т. Шевченка, що росте у парку неподалік НЕНЦу. Метою цих відвідин був збір жолудів, які юний лісівник вирішив висадити біля школи та у лісі. Нехай і у Криворізькому степовому краї буде ще одна згадка про великого Кобзаря!

Comments are closed.