«Екологічна безпека та сталий розвиток»


13 вересня у ЗОШ №123 відбувся майстер клас «Реалізація наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток» у курсах природничих дисциплін за допомогою тренінгових та ігрових методів навчання» для вчителів біології, географії та фізики Центрально-міського району.

Тренерами на заході були представники ГО « Екологічний клуб «Еремурус» Шведун Ганна Григорівна та Мельникова Олена Володимирівна. Вони знайомили педагогів з тим, як можна комплексно вплинути на розвиток в особистості рис, які сприяли б усвідомленому та зрілому емоційному ставленню до необхідності впровадження і реалізації стратегії освіти для сталого розвитку як органічного поєднання соціально-економічних і екологічних проблем місцевого і глобального рівнів.
Учасники майстер класу виявили зацікавленість питанням, були активними, жваво брали участь у виконанні ігрових та тренінгових вправ, дебатах. Отримані ними методичні матеріали допоможуть в створенні ситуації успіху для своїх вихованців під час розгляду питань щодо сталого розвитку та екологічної безпеки.

Comments are closed.