15 травня – Міжнародний день захисту клімату!

Марафон кліматичних дій

15 травня весь світ відзначав міжнародний День захисту клімату. В рамках Днів дій кліматичні акції пройшли в різних місцях України, об’єднаних в рамках міжнародної кампанії «Міста для життя» ( об'єднання кліматичних активістів та ініціатив, сприяння і реалізації довгострокових кліматичних стратегій в містах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії). Основна ідея – донести до жителів міст необхідність взаємодіяти з владою в рамках проблеми зміни клімату, а також показати, що громадськість має вплив на те, щоб зменшити негативний вплив на довкілля і перетворити виклики зміни клімату на нові шанси!

Приєдналися до неї й активісти ГО «Екологічний клуб «Еремурус».

У Запорізькій області (с. Розівка), ініціатором кліматичних активностей став Белай В.О., під керівництвом якого виникла нова енегретична плантація верби.<


У Дніпропетровській області (м. Кривий Ріг) школярів-активістів згуртувала Шведун Г.Г. Її учні протягом тижня проводили «Марафон кліматичних дій» під гаслом «Від слів– до дій!». Марафон включав у себе такі кліматичні активності як проведення інтерактивних кліматичних перерв з учнями початкової школи, танцювальний флешмоб, екологічний квест, прибирання санітарної зони Карачунівського водосховища від сміття разом з працівниками ДП «Криворізьке лісове господарство». Таким чином до події долучилися усі учні навчального закладу.Черкаську область представляло с. Білозір’я, де мешканці довідалися про ініціативу від члена Клубу Валантерець Н.В. Вона об’єднала небайдужих школярів та дорослих для висаджування квітів біля школи та прибирання території селища.Учасники кліматичних дій отримали інформацію про причини зміни клімату та практичними діями висловили свої розуміння і бажання зменшити її наслідки.

Від такої активності виграє довкілля!


Comments are closed.