Наслідки Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище» в номінації «Педагогічні роботи»

Вітаємо переможців

Номінація «Позашкільна освіта»:
І місце
1. Охріменко Тетяна Юріївна, вчитель мистецтва та трудового навчання Яринівської загальноосвітньої школи І–І ступенів Сарненського району Рівненської області з роботою: «Хакатон із учасниками художньої студії на тему «Енергозбереження – шлях у майбутнє» (88 балів).
ІІ місце
1. Ясінська Наталія Володимирівна, директор Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту Запорізької області з роботою: конспект заняття «Запорізький край-флагман енергетики України» (80 балів).
ІІІ місце
1. Димашевська Христина Богданівна, керівник гуртків Позашкільного комуналь-ного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бережанської міської ради з роботою: навчальна гра з енергозбереження «Знаки екозодіаку» (75 балів).
Номінація «Початкова школа»:
І місце
1. Колпакова Олена Миколаївна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Сєвєродонецька Луганської області з роботою: проект «Щоб господаря-ми гарними стати, треба про збереження ресурсів дбати»; розробка уроку-екскурсії «Шкільна економія або Поради кота Тимка»; виступ агітбригади «Будь господарем у школі»; виховний захід «Аукціон «Альтернативні джерела енергії» (100 балів).
Номінація «Природознавство»:
І місце
1. Малюта Світлана Олександрівна, вчитель Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В.Бондаренка» з роботою: «Прості енергетичні рішення проти зміни клімату. Робочий зошидля учнів 5 класу (призначений для організації роботи учнів 5-х класів на уроках природознавства) (100 балів).
Номінація «Географія»:
І місце
1. Ткач Оксана Михайлівна, вчитель географії Сарненської загальноосвітньої школаи І-ІІ ступенів №3 Сарненської районної ради Рівненської області з роботою: хакатон «Глобальні зміни клімату» (86 балів).
ІІ місце
1. Андрушко Наталія Іванівна, вчитель географії Дігтярівського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверського району Чернігівської області з роботою: «Подорож країною енергозбереження» (80 балів).
ІІІ місце
1. Зевако Тетяна Михайлівна, вчитель Дігтярівського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверського району Чернігівської області з роботою: «Прості енергетичні рішення проти змін клімату» (77 балів).
Номінація «Вище професійне училище»:
І місце
1. Хайчіна Юлія Миколаївна, викладач предмета «Основи енергоефективності», спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, викладача-методиста Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області з роботою: «Основи енергоефективності: предметний сайт для учнів ПТНЗ» (86 балів).
ІІ місце
1. Данилейко Світлана Валеріївна, Шустова Віта Василівна, викладачи Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука Полтавської області з роботою: «Як нам про природу дбати і нести тепло до хати» (80 балів).
Номінація «Енергозбереження»:
ІІІ місце
1. Чечотка Тетяна Олександрівна, вчитель математики загальноосвітньої школи I-III ступенів с.Карпилівка Ківерцівського району Волинської області з роботою: тренінг «Пошуки методів раціонального використання енергоресурсів з метою збереження довкілля» (75 балів).
Номінація «Англійська мова»:
ІІІ місце
1. Чорна Тетяна Олексіївна, викладач іноземної мови (англійська) Першотравенського гірничого ліцею Дніпропетровської області з роботою: «Збережемо енергію – збережемо Планету» (77 балів).
Номінація «Фізика»:
ІІІ місце
1. Сульженко Оксана Валентинівна, педагог Дніпровського центру професійної освіти Дніпропетровської області з роботою: урок на тему «Прості енергетичні рішення проти змін клімату» (76 балів).
Номінація «Біологія. Екологія»:
ІІ місце
1. Шаповал Ольга Василівна, педагог Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 67 Харківської області з роботою: конспект уроку «Природа і ми. Глобальне потепління та парниковий ефект» (84 бали).
Номінація «Позакласна робота»:
І місце 1. Забокова Олена Миколаївна, педагог Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області з роботою: позакласний захід «Дамська примха чи джентльменський прикид?» (100 балів).
ІІ місце 1. Волошина Марія Сергіївна, Діденко Олена Олексіївна, педагоги Смілянського НВК "Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер" Смілянської міської ради Черкаської області з роботою: «Пригоди Мукономки» (83 бали).
ІІІ місце
1. Кизик Дмитро Олександрович, педагог Дніпропетровського професійно-технічному навчальному закладу «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровської області з роботою: «Прості енергетичні рішення проти змін клімату» (75балів).
Номінація «Дидиктичні матеріали»:
І місце
1. Шаповал Ольга Василівна, вчитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 67 Харківської області з роботою: дидактичний матеріал (робочий зошит на друкованій основі) для уроку «Природа і ми. Глобальне потепління та парниковий ефект» (98 балів).
ІІІ місце
1. Дацюк Світлана Миколаївна, Шевчук Надія Олександрівна, педагоги Гринівецького навчально-виховного комплексу «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Любарського району Житомирської області з роботою: дидактичні матеріали «Зелена енергія» (75 балів).

Comments are closed.