Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності “Енергія і середовище”.
День третій

Третій день для учасників конкурсу найбільш очікуваний, адже шановне журі має оголосити результати. Але спочатку на конкурсантів чекають інші цікавинки: згідно з програмою конкурсу вчителі беруть участь у тренінгу «Використання ігрових технологій при ознайомленні школярів з темою «Енергозбереження», який провела член ГО «Екологічний клуб «Еремурус» Санковська І.М. Практична частина тренінгу містила дані про методичне забезпечення навчального процесу: уроків і позаурочних заходів. Учителям було презентовано мультимедійний посібник «Крок за кроком», спрямований на підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, екологічними правами громадян та змінами, яких можна досягти у щоденній турботі про довкілля.

Учні-фіналісти були задіяні у науково-розважальній програмі «Енергетичні експерти», проведеній членом клубу Шведун Г.Г. Під час ігрових ситуацій діти знайомилися з різними галузями застосування енергії, демонстрували вміння обґрунтовувати зв’язки енергетичних проблем з екологічними.

Коли діти оточують учителя – це свідчить про те, що заняття сподобалося.

Під час оголошення наказу про результати конкурсу, конкурсанти отримали сертифікати від ГО «Екологічний клуб «Еремурус» та подарунки. Призери конкурсу отримали дипломи від Національного еколого-натуралістичного центру та ГО «Еремурус» і цінні подарунки від спонсорів та клубу. Відмічені подяками у наказі і вчителі, які підготували переможців та педагоги, що багаторазово зі своїми вихованцями були учасниками конкурсу. А голова клубу «Еремурус» Мельникова О.В. вручила їм методичні матеріали, які так необхідні небайдужим вчителям.
Конкурсанти разом зі своїми наставниками сфотографувалися на згадку про незабутні дні.

13-й Всеукраїнський конкурс «Енергія і середовище» завершився, але проблем у довкіллі, що чекають на вирішення, ще багато. Тож юних науковців чекають нові звершення. Побажаємо їм успіхів! Конкурсанти та керівники проектів роз’їхалися у різні куточки України з новими ідеями та прагненням втілити їх у життя.

Comments are closed.