«Дитячий екологічний парламент».

У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходе Всеукраїнський збір лідерів ВДС (Всеукраїнськой дитячої спілки) «Дитячий екологічний парламент».

13 червня, в рамках заходу, відбулося засідання круглого столу з теми «Молодіжний громадський екологічний рух – вимога освіти сталого розвитку». В його роботі брали участь керівники дитячих екологічних о`єднань з різних областей України, представники громадських екологічних організацій м. Киева.

На запрошенням завідуючої відділом екології НЕНЦ, Радченко Тамари Дмитрівни, голова екологічний клуб «Еремурус» Мельникова О.В. виступила перед учасниками з повідомленням «Можливості НГО у допомозі вчителю».

Розповівши про можливості ГО, Олена Володимирівна рекомендувала колегам при виборі партнерів з числа ГО уважно знайомитися з рівнем їх професіоналізму, оскільки занадто багато громадських організацій сьогодні позиціонують себе як спеціалісти в області освіти, не маючи при цьому в своїх колективах жодного педагога.

Далі Олена Володимирівна розповіла колегам про найцікавіші напрямки і форми роботи, що здійснювалися клубом протягом 35 років його існування. Вона перелічила теми і зміст різних видів екологічної роботи з дітьми за якими організація готова надати методичну, інформаційну або тренінгову підтримку.

В учасників круглого столу найбільшу цікавість викликала тема енергозбереження та робота шкільного лісництва. Під час обговорення виступу вчителі просили надати допомогу в отриманні електронних версій навчальних посібників «Я і енергія», «Енергозбереження та пом’якшення змін клімату», а також встановити контакти для обміну досвідом між шкільними лісництвами.

На завершення, присутні педагоги отримали від клубу «Еремурус» добірку літератури з теми «Енергозбереження та пом’якшення змін клімату» на електронних носіях.

Comments are closed.