Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів

Впродовж 16-18 травня 2017 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

У заході взяли участь учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком від 12 до 15 років включно, які мають досвід науково-практичної роботи та досягли певних результатів у галузі винахідництва та раціоналізаторства.

Члени ГО «Екологічний клуб «Еремурус - Україна» Мельникова О.В. та Санковська І.М. були запрошені до складу журі секції «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія». Для розгляду представлялись 20 робіт учасників з різних куточків нашої країни. Розмаїття робіт також вразило членів журі: від дослідження впливу екологічно безпечного добрива на основі ставкового мулу на ріст і розвиток окремих видів рослин, аналізу екологічних наслідків спалювання стерні до розрахунку економічно та практично вигідного застосування сонячних колекторів у ЗНЗ одного з районів міста.

Членами журі були відзначені 11 робіт учасників, запропоновані поради з удосконалення робіт юних дослідників у майбутньому.

Comments are closed.