“Сертифікаційний курс пермакультурного дизайну 2017” та “Пермакультура для ферм”

Пермакультура для ферм: конференція та екскурсії.  

 

Запрошуємо вас на конференцію, присвячену екологічно дружньому фермерству (11 - 13 липня, стале селище Gömörszőlős, Угоршина, Екологічний інститут сталого розвитку), якій передуватимуть екскурсії на пермакультурні ферми Чехії, Словаччини та Угорщини (6 - 10 липня).

Більше інформації про заходи та реєстрація: http://www.permaculture.in.ua/study/visegrad

Visegrad FB_UA.png

Пермакультура (перманентна або стала культура + стале землеробство) -  це створення систем, що працюють в гармонії з природними процесами, з мінімальними витратами праці і без шкоди для навколишнього середовища. Пермакультура - це перш за все система організації. ЇЇ мета - використовувати організуючу силу людського розуму для заміни мускульної сили або енергії природного пального. Отже, основною темою конференції буде розвиток дружнього до природи та соціально справедливого фермерства.

Люди, які цікавляться пермакультурою, часто запитують: наскільки вона підходить для створення великих сільськогосподарських проектів та комерційних ферм, що надають засоби для існування їх господарям та постачають здорову їжу місцевим спільнотам? Громадська спілка «Пермакультура в Україні» організовує конференцію, яка дасть вичерпну відповідь на це питання: пермакультура в змозі це зробити! І впевнитись в цьому можна буде відвідавши вже працюючі пермакультурні ферми. Три країни (Чехія, Словаччина і Угорщина) продемонструють 6-10 липня учасникам екскурсій п'ять ферм різних спеціалізацій.

Пермакультурне фермерство є не лише мрією, але й реальністю!

Учасники конференції отримають уявлення про загальну ситуацію та перспективи пермакультурного фермерства з акцентом на центральну Європу та її умови. Вони почують доповіді найуспішніших пермакультурних фермерів з Чехії, Словаччини, Угорщини, Польщі та України.

Для бажаючих створити демонстраційно-освітні центри пермакультури (пермакультурні ферми) є можливість взяти участь у заходах безкоштовно.

Для тих, хто не зможе поїхати на конференцію буде можливість прийняти участь в режимі онлайн-трансляції та отримати відеозаписи з конференції та поїздок на ферми.

 

Слідкуйте за новинами у фейсбук та вконтакті та поділіться зі своїми друзями!

Організатор: ГС «Пермакультура в Україні»

Проект реалізується за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.

 

Сертифікаційний курс пермакультурного дизайну 2017

 

Запрошуємо вас на сертифікаційний курс пермакультурного дизайну (вебінари та тижневий практикум 31 липня - 6 серпня у м. Галич Івано-Франківської обл), який дозволить всебічно зрозуміти суть пермакультури та використати отримані знання на практиці, покращити якість життя та стати рушієм позитивних змін у спільноті, розвивати екологічне землеробство та місцеву економіку, будувати справедливе суспільство, охороняти та відновлювати природу.

 

Більше інформації про курс та реєстрація за цим посиланням.

PDC2.jpg

Пермакультура (перманентна або стала культура + стале землеробство) -  це створення систем, що працюють в гармонії з природними процесами, з мінімальними витратами праці і без шкоди для навколишнього середовища. Пермакультура - це перш за все система організації. ЇЇ мета - використовувати організуючу силу людського розуму для заміни мускульної сили або енергії природного пального. Такі системи не можуть створюватись без врахування основних природних принципів і взаємозв’язків. Сукупність цих знань ви можете отримати на Курсі пермакультурного дизайну.

Якщо ще не зареєструвались на Курс, можете це зробити прямо зараз:реєстрація.

 

Курс складатиметься з трьох важливих частин:

1.    Теоретична частина (див. заняття у вільному доступі)

Це 36 обов’язкових та додаткові години вебінарів (відеолекцій) записані провідними діячами пермакультури з України та закордону. Лекції підкріплюються конспектами, довідковими матеріалами та списком джерел для поглибленого вивчення тем.

2.   Домашні завдання

Це перевірка засвоєння вами матеріалу і можливість розпочати дизайн вашої ділянки:

  • Завдання на засвоєння матеріалу. Якщо ви поки що не маєте власної земельної ділянки, або не пов‘язуєте свою майбутню діяльність з сільським господарством, ви можете виконати завдання загального типу.                                                                                                                                

3.   Практична частина

Це тиждень роботи «в польових умовах», де ви будете вчитись аналізувати, вимірювати, креслити… Тут ви зможете поєднати і застосувати всі отримані на Курсі знання. Результатом стане пермакультурний дизайнерський проект, який ви виконаєте власноруч.

 

Цього року практична частина проходитиме в Галичі, в майбутньому Пермакультурному Центрі сім‘ї Пахолок. Отже, ви маєте можливість долучитись до розвитку пермакультурних центрів в Україні! 🙂

 

Додаткову інформацію ви можете знайти на нашому сайті. Проходження Курсу є обов‘язковою умовою для бажаючих прийняти участь в конференції та екскурсіях «Пермакультура для ферм».  

Слідкуйте за новинами у фейсбук та вконтакті та поділіться зі своїми друзями!

--

Comments are closed.