«ЕКОФОРУМ – 2017»

27 квітня в ДОЕЦ завершив свою роботу районний конкурс «ЕКОФОРУМ – 2017», що проходив у межах року Японії в Україні.

В оздоровчо- екологічний центр Оболонського району прийшли діти з різних шкіл, щоб взяти участь у останньому етапі конкурсу.

Дітям була представлена цікава програма. Оскільки Японія є острівною країною, організатори умовно поділили тематичний простір фестивалю на 6 «островів»: натхнення, майстер-класів, самураїв, ігровий, освітній та екологічний. Окрім того, центральне місце фестивалю зайняла сцена «Гора Фудзі», де проходили яскраві виступи та демонстрації.

На «острові» натхнення відвідувачі фестивалю ознайомилися із роботами дітей на японську тематику.

На «острові» майстер-класів представлені різноманітні майстер-класи з традиційних та сучасних видів японського мистецтва.

На «острові» самураїв діти познайомилися із філософією та бойовим мистецтвом самураїв.

На ігровому «острові» можна було пограти в народні японські ігри, рухливі та інтелектуальні.

На освітньому «острові» відвідувачі фестивалю могли попрактикуватися у вивченні японської мови, поспілкуватися з дослідниками японської флори та фауни, послухати розповіді про визначні місця Японії.

Цьогоріч організатори фестивалю особливу роль приділили темі екології Японії, про це діти дізналися на екологічному «острові».

І який же фестиваль без яскравих виступів на сцені! А таких на фестивалі буде вдосталь.

Діти взяли участь в екоестафеті, яка проводилась у формі квесту з екологічною, спортивною, інтелектуальною, музичною станціями.

Учасники і переможці конкурсу нагороджені дипломами та призами. Вчителі, чиї учні перемогли у конкурсі, отримали спеціальні дипломи.

Comments are closed.