Конкурс «Стань другом Національного парку»

Залучайте свій навчальний заклад до участі у конкурсі від Години Землі, допомагайте природі України, щоб отримати радість та задоволення, а також приємні заохочення. В конкурсі може взяти участь будь-яка школа, університет чи інший навчальний заклад України, а також екологічні гуртки та інші просвітницькі об'єднання нашої країни. Умови конкурсу:

1. Знайдіть в списку національний парк або заповідник, найближчий до Вашого навчального закладу чи інший, який Вам більше подобається.

2. Зв’яжіться з ним. У більшості установ є відділи екоосвіти чи просвітництва.

3. Обговоріть можливі варіанти співпраці, наприклад, проведення спільних уроків, обладнанння екостежок, проведення обліку тварин чи рослин.

4. Опишіть цю ідею – де, коли, що планується зробити, кількість задіяних людей й інші деталі.

5. Надішліть нам свою проектну пропозицію (опис ідеї), яку Ви узгодили з обраним парком, до 20 березня 2017 року на електронну скриньку Координатора з освіти WWF в Україні Тетяни Карпюк (tkarpiuk@wwfdcp.org).

6. Найкращі - корисні, оригінальні, цікаві ідеї будуть відібрані (до 25 березня) та профінансовані (до 7 квітня) Всесвітнім фондом природи WWF в Україні. Буде обрано від 1 до 3 проектних пропозицій (в залежності від розміру необхідного фінансування).

7. Проведіть захід (до 20 квітня 2017 року

8. Надішліть нам звіт, яким ми поділимося з усією Україною.

Переможці конкурсу також отримають невеликі приємні подарунки від WWF в Україні та, можливо, партнерів Години Землі 2017 в Україні.

Чекаємо на Ваші круті ідеї! Станьте найкращим другом природи України!

Источник

Comments are closed.