«Енергія і середовище» – у надійних руках

16 - 17 лютого на базі Національного еколого-натуралістичного центру відбувся фінал конкурсу «Енергія і середовище - 2017», який традиційно проводиться спільно з громадською організацією «Екологічний клуб «Еремурус - Україна».

На фінал було запрошено 56 конкурсантів, що вдало подолали бар’єр заочного відбіркового туру і зацікавили членів журі своїми роботами. Під час постерного захисту робіт представники шкіл, коледжів, технікумів, позашкільних закладів освіти доводили переваги своїх проектів, що мали теоретичне або практичне спрямування, інформували суспільство та привертали увагу до вирішення енергетичних проблем без шкоди довкіллю.

Компетентне журі відзначило 16 робіт, що виконані учнями індивідуально або у складі команди. До нагородження фіналістів долучилися благодійні організації, які надавали конкурсу фінансову та інформаційну підтримку:

  • компанії «REHAU»,
  • "Амадеус-Украина",
  • Водно-інформаційний центр "Музей води",
  • Бюро з екології УКГЦ.

Цікавинкою для учасників стало ознайомлення з електромобілем компанії AUTOINTERPRISE, з інтерактивним супроводом до випробування автокара.

Діти були залучені до участі у пізнавально - розважальній програмі «Екомарафон», а їх керівники – до інтерактивного тренінгу «Формування екологічної компетенції школяра за допомогою інтерактивних методів навчання».

Тож для усіх присутніх конкурсні дні стали не лише днями випробувань, а й можливістю розширити горизонти пізнання і загорітися новими ідеями щодо раціонального використання енергії та дружнього ставлення до довкілля.

Comments are closed.