Варіанти тренінгів, які проводять учасники екологічного клубу «Еремурус»

Шановні колеги!

Педагоги екологічного клубу " Эремурус" впродовж багатьох років працюють над темою "Енергозбереження та зміна клімату". За цей час накопичена велика база інформативно-методичних матеріалів, які є основою тренінгів і проводяться нашими вчителями.

Ми пропонуємо розглянути теми тренінгів, які готові провести для вас:

Для вчителів середньої та старшої школи: тренер Мельникова Олена Володимирівна

  • «Освіта як засіб залучення дітей до енергозбереження»

Мета: вдосконалення можливостей педагогів для забезпечення ефективного викладання курсу «Енергозбереження та пом’якшення зміни клімату» Опис: розглядаються різні форми і методи, що використовуються в процесі викладання предмету. Групові та індивідуальні вправи дають можливість отримати практичні знання і навички з викладання предмета. Метод проведення: методичний семінар і практичні заняття. Цільова група: розроблено для вчителів, які готуються викладати курс «Енергозбереження та пом’якшення зміни клімату».

  • «Экоетичний підхід до вирішення проблем споживання»

Мета: вправляння вчителів у популяризації моральних цінностей та принципів етичного споживання ресурсів та енергії, що стосуються ставлення людини до навколишнього середовища, формування особистої позиції з проблем екологічного способу життя.

Опис: завдяки обговоренню актуальних екологічних проблем, їх етичних аспектів, світосприйняття та соціально-політичних умов і можливостей їх вирішення учасники тренінгу отримають методичні рекомендації з формування навичок практичного використання принципів екологічної етики. Метод проведення: методичний семінар і практичні заняття Цельова група: вчителі, що працюють у системі шкільної та позашкільної освіти

Навчальні тренінги для вчителів та учнів старшої школи: тренер Ганна Григорівна Шведун

  • Тренінг « Ефект метелика»

Цілі: використовуючи ігрові ситуації створити можливість змінити свої стереотипи щодо клімату, погоди, енерговитрат; спонукати учасників активно впливати на процеси розвитку суб`єктивного ставлення до природи, торкаючись глибинних психологічних сфер людини; сприяти виявленню «ефекту метелика», який дозволить переконатися у реальній можливості кожної людини змінити хід багатьох подій.

Учасники: учні 15-17 років або вчителі.

Тривалість тренінгу: 2 години.

  • Тренінг «Життя в стилі green»

Цілі: використовуючи ігрові ситуації розширити суб’єктивний екологічний простір учасників, активно впливати на процеси розвитку суб`єктивного ставлення до природи, торкаючись глибинних психологічних сфер людини; корегувати мотиви екологічної діяльності, стратегії взаємодії учасників з об’єктами природи, розвиток екологічної компетентності, моральної відповідальності в цій взаємодії.

Учасники: учні 15-17 років або вчителі.

Тривалість тренінгу: 2,5-3 години.

Навчальні тренінги для вчителів початкової школи: тренер Санковська Ірина Мечиславівна

  • "Початкова школа - ключова ланка вихованняекологічно свідомої особистості. Енергозбереження в дії"

Тип тренінгу: просвітницький.

Мета: використання інтерактивних форм і методів роботи з учнями початкової школи у вивченні питань енергозбереження. Цільова група тренінгу: педагогічні працівники.

Учасники: 14 - 15 осіб.

Тривалість тренінгу: 3 години

  • "Я - енергетичний експерт. Енергозбереження в дії"

Тип тренінгу: просвітницький.

Мета: вивчення існуючих джерел виробництва енергії у даній місцевості, розгляд природних умов для застосування альтернативних джерел енергії. Цільова група тренінгу: педагогічні працівники.

Учасники: 14 - 15 осіб.

Тривалість тренінгу: 2 години

Контактна особа:

Санковська Ірина Мечиславівна,

bhekzcfy@ukr.net

тел. 063 - 492 - 55 - 37

Comments are closed.