Ми ПАМ’ЯТАЄМО

26 квітня 2016 року весь світ схиляє голову в пам'ять про одну з найбільших техногенних екологічних катастроф, що пережила наша планета. 30 років, що минули з дня вибуху на Чорнобильській АЕС, не стерлися з пам'яті людей. Ті дні, коли над містами і селами проносилися радіоактивні хмари, коли люди не знали, як заховати своїх дітей від навислої небезпеки. Це дні, коли ліквідатори аварії здійснювали подвиги, ризикуючи своїми життями для збереження життів мільйонів людей. Ми з вами ПАМ'ЯТАЄМО, і в цей день у багатьох куточках України та в інших країнах покладемо квіти в місцях, що нагадують нам про цю катастрофу, вшануємо пам'ять тих, хто зупинив радіаційну загрозу багатьом країнам.

Ми ПАМ'ЯТАЄМО, але щоб такі трагедії не повторювалися, проведемо цей день під знаком міжнародного Дня альтернативної енергетики. Альтернативна енергетика сьогодні - це вітрогенератори, це сонячна енергетика, це мінігідроелектростанції, геотермальні електростанції, використання біопалива.

Все це приходить на зміну невідновлюваним джерелам енергії, які забруднюють навколишнє середовище. За альтернативною енергетикою майбутнє планети. Але вже сьогодні за шкільними партами сидять ті, кого ми з вами, шановні вчителі, повинні навчити і захопити цією перспективною справою.

Цей день у ваших школах буде насичений різними заходами. Ми будемо вдячні, якщо як і в минулі роки, ви надішлете на наш сайт (eremurus.eco@gmail.com) матеріали, якими захочете поділитися зі своїми колегами-вчителями, учнями з різних шкіл.

Ми чекаємо на ваші розробки, фотографії заходів.

Comments are closed.