Міністерство освіти і науки України

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

04074. Київ, Вишгородська, 19 Тел. 430-02-60, 430-43-90e-mail: nenc@nenc.com.ua

«27» листопада 2015 року № 57

НАКАЗ

Про підведення підсумків

бліц-і-конкурсу з енергозбереження

11 листопада - Міжнародний день енергозбереження, метою якого є привернення уваги влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії. У цей день проводяться заходи, які доводять важливість економії енергії та спрямовані на поінформування людей про способи енергозбереження. У багатьох містах світу в цей день проводяться тематичні конференції, виставки і акції, у навчальних закладах проходять уроки та позакласні заходи, присвячені цій тематиці.

В Україні питання енергозбереження дуже актуальне: брати участь у його вирішенні можуть не лише дорослі, а йдіти. І починати можна уже в шкільному віці.

З метою поширеннятапоглибленнязнаньучнівпроенергозбереженнятаенергозберігаючітехнології, в рамках співпраці між Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та екологічним клубом «Еремурус» підведені підсумки бліц-конкурсу, присвяченому Міжнародному дню енергозбереження,

На підставі висновків журі

НАКАЗУЮ:

1.Визнати переможцями та нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за кращі показники в номінаціях:

Номінація 1. Відеоролик та тему енергозбереження

ІІ місце

- Поліщук Карину та Богач Катерину, учнів 11 класу Смілянського природничо-математичного ліцею Черкаської області,з роботою: «Міні-курс правил зенергосбереження»

- Панченко Романа, Чепкого Назара, учнів 11 класу Смілянського природничо-математичного ліцею Черкаської області,з роботою: «10 фактів про енергозбереження»

ІІІ місце

- Поповича Валентина, Теплуху Сергія, учнів 11 класу Смілянського природничо-математичного ліцею Черкаської області, з роботою: «Енергосбереження – це наше усе!»

Номінація 2. Казка про енергозбереження, подана у вигляді малюнків, коміксу, мультфільму

І місце

-Гурник Яну, вихованку студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Колорит" м. Кам`янця-Подільського Хмельницької області, з роботою «Комікс про енергозбереження»

ІІІ місце

- Нечипоренко Катерину, ученицю 11 класу, Петроченко Дарію, ученицю 10 класу Смілянського природничо-математичного ліцею Черкаської області,з роботою «Колобок у пошукахальтернативнихджерелопалення»

- ІллющенкоМар’яну, ученицю 8 класу, Валявську Лізу, ученицю 9 класу Смілянського природничо-математичного ліцею Черкаськоїобласті, з роботою: «Жили-були»

Номінація 3. Казка із зіграною за її сценарієм виставою з відповідними фото

І місце

- Драматичний колектив «Мельпомена» Центру дитячої та юнацької творчості м. Кам’янця-Подільського Хмельницької області, з роботою: «Будиночок для Кузі»

ІІ місце

- Гончаренко Каріну, ученицю 6 класу, Шиян Олександру, ученицю 10 класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 123 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, з роботою: «Новорічна історія для дітей та їх батьків. Вибираємо Екостиль!»

ІІІ місце

- Чернай Марію, ученицю ІІІ-М курсу (10 класу), Вдовицю Оксану, Манько Аліну, Нечипоренко Катерину, учениць 11 класуСмілянського природничо-математичного ліцею Черкаської області, з роботою: «Казка «Пригоди Мукономки»

2. Нагородити Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за змістовне проведення Міжнародного дня енергозбереження:

- Першину Євгенію Павлівну, вчителя біології та екології Ново-Дніпровської загальноосвітньої школи Запорізької області (розробка: «Нетрадиційний урок (засідання круглого столу) для учнів 10 -11 класів на тему: “Не марнуй багатств природи, бо наробиш людям шкоди”)

3. Надати Подяку Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за організацію роботиз школярами з пропаганди енергосбереження: "

- Шведун Ганні Григорівнівчителю біологіїзагальноосвітньої школи I-III ступенів № 123 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

- Сухановій Л.О., керівнику зразкового драматичного колективу «Мельпомена»Центру дитячої та юнацькоїтворчості м. Кам’янця-Подільського Хмельницькиї області

- Волошиній Марії Сергіївн,вчителю фізики, ВалантирецьНаталії Василівні,вчителю географії, ДіденкоОлені Олексіївні,вчителю зарубежної літератури Смілянського природничо-математичного ліцею Черкаської області.

Директор НЕНЦ,

доктор педагогічних наук, професор В. В .Вербицький

Вик. Радченко Т.Д.

наказ день енергозбереження

Comments are closed.