Я і Енергія

Святкуємо 1 вересня разом з клубом «Еремурус»

Першого вересня 2015 року, на свято першого дзвоника, до третьокласників однієї з найбільших в Розівському районі, Розівської школи №2 завітали директор районного будинку дитячої творчості Тетяна Василівна Шатан та координатор ГО «Еремурус» Володимир Олексійович Белай.

PICT0303

В рамках міжнародного освітнього проекту SPARE з раціонального використання енергетичних ресурсів і енергозбереження, за підтримки районного будинку дитячої творчості і директора Розівської школи №2 Любов Олександрівни Сачли, з цього навчального року, розівські школярі долучаться до пілотного на території району проекту з вивчення курсу «Я і Енергія» в початкових класах загальноосвітньої школи.

PICT0300

Викладатиме малечі цей цікавий предмет їх класний керівник, досвідчений педагог, вчитель початкових класів Ковтун Тетяна Василівна. Від громадської організації «Еремурус» всі третьокласники отримали новенькі підручники «Я і Енергія», а вчитель – комплект методичної літератури, електронні дидактичні і методичні матеріали, погоджені з Міністерством освіти України програми для 3-4 класів з вивчення курсу «Я і Енергія».

PICT0310

Володимир Олексійович розповів батькам учнів про мету, цілі і завдання курсу з енергозбереження, структуру його впровадження в роботу закладів освіти та перспективи школярів, які залучені до міжнародного освітнього проекту SPARE.

PICT0311

Найближчим часом, третьокласники будуть забезпечені цікавими робочими зошитами, яскравим роздатковим матеріалом і дидактичними іграми.

PICT0312

Все це розівські школярі отримуватимуть абсолютно безкоштовно, за підтримки ГО «Еремурус» в рамках проекту SPARE. Відтепер, Розівська школа №2 зможе долучитись до міжнародного освітнього проекту SPARE, який успішно працює в 14 країнах світу.

PICT0313

Сьогодні мережа шкіл SPARE в Україні налічує близько 150 навчальних закладів.

PICT0314

Comments are closed.