Еремурус вітатиме Всіх на тижні сталої енергетики у Вінниці!

Протягом наступного тижня, з 15 по 19 червня, у центрі міста усі вінничани та гості міста зможуть взяти участь в екологічних квестах та майстер-класах, велопробігах, ознайомитись із енергоефективним обладнанням та матеріалами, посадити дерево в рамках акції «Родинний сад», побувати на екскурсіях до комунальних підприємств міста, цікаво та з користю провести час. Всі ці заходи відбуватимуться у місті в рамках Європейського тижня сталої енергетики, який  проходитиме у Вінниці втретє.

В рамках Європейського тижня сталої енергетики у місті буде організовано різноманітні виставки, конференції, майстер-класи для дітей, велопробіги, екскурсії на підприємства комунальної сфери, квести та семінари.

Вперше офіційне відкриття Європейського тижня сталої енергетики відбудеться у Вінниці. Офіційна церемонія запланована на 10-ту годину 15 червня на майдані Незалежності. Одразу після неї стартує велопробіг, участь у якому можуть взяти всі бажаючі.

За участі НГО "Еремурус" на Європейській площі міста у ці дні розгорнеться «Екомістечко» , яке буде цікавим для дітей. Тут заплановані різноманітні ігрові програми, дитячі та дорослі квести, майстер-класи, демонстрації фільмів та інші цікаві заходи.

Приходьте, буде весело:)

Детальніше на сайті

Comments are closed.