Сонячна батарея SPARE вітала малечу на фестивалі PROmisto!

З 29 по 31 травня у столичному парку імені О. Пушкіна вперше відбувся  фестиваль міських проектів «PRO місто». Фестиваль був  задуманий як «місце зустрічі» представників влади, бізнесу та культури, громадських активістів, експертів та простих киян, які хочуть бачити своє місто більш комфортним та «гуманним» і готові докласти до цього зусиль. 

1

 Команда Еремурусу не могла  пропустити таку подію і долучилася до просвітницької програми фестивалю. За нашої  участі  протягом заходу працював інформаційно-розважальний майданчик з дитячою екопрограмоюю. Перегони машинок на сонячних батареях, "сонячний" вертоліт, настільні екоігри та багато інших цікавинок могли побачити та протестувати дітлахи та їх батьки на нашій "екостанції".

10 3 7 11

Також на на локації "SPARE\Еремурус" працювала екологічна станція квесту, де учасники змагань могли проаналізувати та зробити висновки про доцільність використання відновлювальних та викопних джерел енергії.

14 8

Справжньою "зіркою" фестивалю стала "жива" сонячна батарея, яка закликала малечу до екологічного способу життя та дарувала веселі наклейки з екологічними лозунгами.

13

6

Ми отримали величезне задоволення від події і дякуємо організаторам та усім хто долучився до фестивалю!

Маємо велику надію зустрітися з вами в наступному році!

Дізнатися більше про фестиваль можна на сайті.

 

Comments are closed.