У Львові відбувся симпозіум “Недеревинна продукція лісу. Міжнародний досвід”

25 травня в Національному лісотехнічному університеті України (Львів) відбувся симпозіум «Недеревинна продукція лісу: стан і цінності в сучасному соціо-еколого-економічному контексті. Міжнародний досвід», організований за сприяння USAID , лісової служби США, Карпатсько-Дунайської програми,  Всесвітнього фонду дикої природи, Екологічної організацією ForZa та вищезгаданим університетом.

 У сучасних умовах України лісове господарство орієнтоване  виключно на отримання  деревини, тоді як інші можливі продукти лісу практично ігноруються більшістю лісгоспів. У той  час, як показує міжнародний досвід, заготівля грибів, лікарської сировини, плодів і ягід, рекреаційна діяльність та  інші види діяльності  можуть приносити  лісовій галузі  не менший прибуток.

 Симпозіум був присвячений обговоренню ситуації та можливих шляхів її зміни. У числі виступаючих були представники лісової служби США, WWF, лісотехнічного університету та місцевого бізнесу.

В якості одного з доповідачів також був запрошений представник нашої організації О.І. Царук. Його виступ був присвячений темі  "Недеревинна продукція лісу - деякі можливі варіанти". Під час виступу були запропоновані приклади міжнародного досвіду управління окремими видами недревинних ресурсів лісу, що можливі для застосування в Україні. Це викликало великий інтерес аудиторії.

З презентаціє ю можна ознайомитися за посиланням.

Comments are closed.