Інфотур: Енергонезалежність — наша спільна справа!

22 квітня,  на день Землі,  до столиці  завітала команда інфотуру "Енергонезалежність — наша спільна справа!" 1

Екологічні активісти та експерти з енергетики знову проводять інформаційний тур Україною, щоб закликати суспільство до об’єднання зусиль заради енергетичної незалежності та розповісти про реальні можливості її досягнення.

3 8

Усі бажаючі могли скуштувати каву,  зварену на сонячному концентраторі,10

4  

покрутити педалі велогенератора, щоб подивитися відео

9

та на власні очі побачити роботу сонячних панелей та водонагрівальних приладів.

Усі охочі  також  мали нагоду дізнатися  про енергоефективність та енергозбереження, економію і раціональне споживання ресурсів, стан вугільної, атомної енергетики, сланцевий газ, сталий транспорт, утеплення будинків, відновні джерела енергії, а також про те, як усі ці складові впливають на стан довкілля, і як саме кожний з нас може впливати на ситуацію в Україні.

6   IMG_5953  

НГО "Еремурус" також долучилася до заходу 🙂

IMG_5948 7 2

Загальний графік інформаційного туру «Енергонезалежність — наша спільна справа!»: 16.04 – Вінниця,  17.04 – Хмельницький, 19.04 – Тернопіль, 21.04 – Житомир, 22.04 – Київ, 26.04 – Полтава, 27.04 – Дніпродзержинськ, 28.04 — Кременчук, 29.04 — Черкаси. Слідкуйте за анонсами у містах та на сторінці туру у мережі Facebook.

 Організатори туру:

група українських неурядових екологічних організацій, що входять до Робочої групи українських неурядових організацій з питання зміни клімату — НЕЦУ,УМКААВКЕкоклубГолос ПриродиЕремурусЗелена Хвиля за фінансової підтримки міжнародних організацій UNDEF, EC, SSNC, NNV.

 

Comments are closed.