Запрошуємо прийняти участь у акції «Місячник енергозбереження»!

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у акції «Місячник енергозбереження», що проходить в рамках проекту SPARE з 1-го по 30 листопада!

Кожного року 11 листопада проводиться Міжнародний день енергозбереження, започаткований мережею SPARE у 2008 році. У цей день школи-учасниці  проекту з усього світу проводять практичні та інформаційні акції, заняття  та  семінари з енергоефективності, виставки і багато інших подій, присвячених темі раціонального використання природних ресурсів.

Колектив SPARE – Україна  пропонує Вам  долучитися до святкування та отримати цікавий приз!

Як саме Ви можете прийняти участь у місячнику SPARE?

  • Розробити і провести урок, гру  або позакласний захід присвячений  темі енергозбереження або енергоефективного освітлення ( можна використати готові тренінги НГО "Еремурус" для молодшоїсередньоїстаршої школи).
  • Провести акцію або інформаційну кампанію присвячену Місячнику енергозбереження , наприклад конкурс плакатів або збір макулатури  (допоміжні матеріали http://spareworld.org/#teachers ).
  • Розробити проект шкільного  куточка  енергозбереження.

Також протягом місяця на сайті http://eremurus.info/  та на нашій сторінці в   facebook  будуть розміщюватись матеріали, які допоможуть вам в проведенні заходів, та як ми сподіваємось, надихнуть вас на нові, цікаві та креативні дії.

Інформацію про Ваші активності (опис та фотографії) публікуйте на сторінці Вашої  школи на сайті http://eco.eremurus.info  або  надсилайте на електронну пошту info@eremurus.info .  Матеріали приймаються до 30 листопада 2014 року включно.

Усі  школи, що приймали участь  у місячнику енергозбереження отримають подарунок - комплект матеріалів для оформлення куточку SPARE. Три найкращі -  отримають корисні призи.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (050)102-89-76, Ольга Лаврик

Презентації до тренінгів можна знайти за посиланням.

Відео -тренінг з заповнення сторінки SPARE-школи дивіться тут

 

Comments are closed.