«Бережи природу» – заняття та майстер-клас із дітьми зі школи-інтерната №2

24 вересня екоклуб «Еремурус»  побував у гостях в спеціальної загальноосвітньої школи-інтерната №2.  Ми мали можливість провести цікаве заняття та майстер-клас із дев’ятьма вихованцями цієї школи.

Під час невеликого уроку  діти поводили себе дуже активно та весело, наввипередки даючи відповіді на наші запитання з енергозбереження та екології.  Ми разом дали визначення енергії, дізналися звідки вона береться та чому саме її потрібно зберігати. Не забули ми пригадати й те, що Сонце  є джерелом енергії для всього живого, а щоб це проілюструвати – побудували декілька харчових ланцюгів.

IMG_5966 IMG_5971

Також учні дізналися нові для себе способи зберігання ресурсів, граючи в настільні ігри, розроблені «Еремурусом».

IMG_5974 IMG_5975

Після ігор – час попрацювати! Разом з Тетяною Мочульською вихованці школи зробили дуже цікаву та екологічну вишиту картину, не забувши наділити її змістом, зрозумілим кожному.  «Бережи природу» - в цих двох словах міститься важлива думка про те, що природа одна і ми відповідальні  за неї , за те, щоб зберегти її для майбутніх поколінь.

IMG_5986 IMG_6064

Час плинув дуже швидко та непомітно, але чи буває інакше, коли проводиш його разом з друзями, роблячи щось цікаве?

Ми дуже вдячні адміністрації школи-інтерната за можливість спілкування із дітьми, а також антикафе «Бергамот» за енергетичний теплий чай та печиво під час перерви.

Comments are closed.