Дитячі екосправи: цікаві вихідні з «Еремурусом»

13-14 та 20-21 вересня співробітники екологічного клубу «Еремурус» в рамках програми неформальної освіти для молоді «Майстерні громадської активності»  втілювали в життя проект «Дитячі екосправи».  Маленькі кияни разом із своїми батьками мали можливість пограти в екологічні ігри та відвідати майстер-класи з апсайклінгу на Арт-пікніку Слави Фролової у Києві.

Школярі перевірили свої знання з екології та енергозбереження, відповідаючи на прості та складніші питання настільних ігор, розроблених «Еремурусом», а також складали навчальні пазли, розмірковували над тим, що є спільного в людей з іншими мешканцями нашої планети, дізнавалися, скільки років потрібно природі, щоб переробити викинуте нами сміття.

IMG_5753_small

Всі бажаючі могли отримати оголошення та інструкцію, щоб організувати в себе в будинку збір батарейок.

По закінченню ігор на дітей чекали цікаві майстер-класи! Не тільки діти, але й дорослі долучилися до творчого процесу та створили справжні шедеври з речей, що декілька хвилин тому були всього лиш звичайним сміттям. Зі старих панчох та тирси за допомогою акрилових фарб та безмірної  фантазії народилися казкові звірі: ведмеді, зайці,  крокодили. В неділю можна було сплести килимок для своїх домашніх улюбленців із старого непотрібного одягу. Додому до наймолодших учасників майстер-класу поповзли равлики із нарізаної тканини, яких допомагали їм зробити їхні батьки.

Відтепер діти знатимуть, що розбита тарілка чи керамічна плитка може отримати друге життя, адже її можна перетворити на чудовий елемент декору – мозаїчне панно. Цікаво, що основу для наших мозаїк ми теж підібрали екологічну – нею стали старі платівки, непотрібні CD-диски та шматки картонних коробок.

Окрім цього, в неділю можна було зробити подарункову коробочку для дрібничок з пластикової пляшки. А також дізнатися, що залишена в лісі пляшка пролежить там більше 300 років, тому її треба принести додому та вкинути до спеціального контейнера на переробку.

Декому з наших маленьких відвідувачів сподобалося настільки, що вони приходили до нас на майстер-класи не один раз, а кожного дня!

На цих вихідних ми ще раз довели, що зберігати енергію та ресурси та піклуватися про природу можна весело, а для того, щоб зробити витвір мистецтва не потрібно багато грошей — потрібна тільки ваша фантазія!

Більше фотографій шукайте на сторіці Facebook https://www.facebook.com/Eremurus.Eco

Comments are closed.