Вітання з 1 вересня

Шановні колеги-вчителі!

Перше вересня. День, коли зазвичай зустрічаються після літньої розлуки діти та вчителі. День, коли всі налаштовуються на новий навчальний рік. Рік, який має принести нові знання, нових друзів, нові цікаві справи. Ми вітаємо Вас, вчителі, які цього дня будете бачити спрямовані на Вас очі дітей.

На превеликий жаль, не всі школярі України цього дня сядуть за шкільні парти. Але більшість вчителів, незалежно від того чи будуть у класі діти чи ні, стоятимуть біля своїх учительських столів.

Низький уклін тим з вас, хто в цей день буде дивитися на порожні шкільні парти, думати про долю своїх вихованців та подумки бажати їм повернутися щонайшвидше до рідної школи. Зло не може бути нескінченним, добро обов’язково переможе та шкільні коридори знов наповняться дзвінкими дитячими голосами.

Ми вітаємо вас усіх, дорогі вчителі!

Міцного вам здоров’я, невгасимої творчої наснаги, успіхів у вихованні розумних, інтелігентних дітей, які через багато років будуть чинити долю нашої країни, лікувати людей та пекти прекрасний хліб, створювати дива техніки та перемагати у спортивних змаганнях.

Миру вам усім, доброти та мудрості!

Comments are closed.