Запрошуємо підтримати Годину Землі 2014 в Україні!

Екологічний клуб "Еремурус" запрошує Вас приєднатися до проведення кампанії Година Землі 2014 року в Україні.

29 березня 2014 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Ця символічна подія є центральною частиною великої кампанії, що має на меті залучити бізнесові організації, спільноти та окремих індивідів скоротити свої викиди вуглецю у повсякденному житті.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

 Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

До події залучені  національна та місцеві влади (офіційна підтримка і активна участь урядових структур для вимкнення освітлення знакових споруд, а також взяття на себе зобов’язань зі скорочення викидів парникових газів та проведення відповідних заходів для пропагування енергоефекитвності серед громадськості), приватні організації та бізнес (безпосередня участь у символічній події Години Землі, а також зобов’язання щодо зменшення викидів, пропагування енергоефективності серед робітників та клієнтів, проведення семінарів „Зелений бізнес”) та  громадськість (інформування громадян про енергоефективність у побуті, безпосередня участь у символічній події, активізація молоді).

 Окрім символічної події вимкнення світла 29 березня о 20:30 кампанія включає широке пропагування енергозбереження та «зеленого» способу життя шляхом залучення ЗМІ (телебачення, друковані видання, радіо, інтернет видання), інтернет активностей на сайтіWWF в Україні та партнерів кампанії, залучення зірок, рекламної кампанії, активностей у школах, університетах та молодіжних організаціях та інше.

Матеріали, які можуть бути використані для організації подій та підтримки кампанії – відео ролик, постери та буклети, план дій, електронні публікації для шкіл та інше -  Ви можете переглянути  за посиланням http://wwf.panda.org/uk/campaigns/eh14/materials/.

300х250

Немає коментарів

Добавити коментар

Ви повинні увійти Щоб лишити коментар.