Monthly Archives: Октябрь 2015

15 потрясающих изобретений из будущего. Фантастика становится реальностью!

Если ты мечтатель, который в детстве увлекался фантастикой, тебя эта статья приведет в восторженное состояние. Реальность будущего наступает отовсюду! Эти удивительные изобретения с новыми и непривычными для нас функциями — яркое тому доказательство.
Read more

Присоединяйся к литературному конкурсу SPARE!

Тебе от 6 до 18 лет, ты интересуешься энергосбережением и возобновляемыми источниками энергии и неплохо владеешь словом? Тогда стань участником нашего конкурса!

11 ноября 2015 г., в День энергосбережения, стартует 2-ой Международный литературный конкурс «Энергосбережение – разумное решение!».

В прошлом учебном году более 200 участников из 7 стран уже приняли участие в конкурсе,...

Read more

«Дерева миру»

      Вже вдруге цього річ учні Криворізької школи № 123, що є членами шкільного лісництва «Дубочок», взяли участь у Всесвітній ініціативі «Дерева миру».

1

       Долучитися до неї  вирішили тому, щоб проявити свою громадянську позицію  на підтримку МИРУ, ставши...

Read more

Енергетична толока!

11 листопада - Міжнародний день енергозбереження, метою якого є привернення уваги влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії. У цей день проводяться заходи, які доводять важливість економії енергії та спрямовані на поінформування людей про способи енергозбереження. У багатьох містах світу в цей день проводяться тематичні конференції, виставки і акції, у...
Read more

Дерев`яний фестиваль

10 жовтня у місті Кривому Розі відбувся 2-й міський Дерев`яний фестиваль. Він проводиться з метою відродження творчості народних майстрів, що працюють з деревиною, популяризації таких народних промислів як різьбярство, бондарство, виготовлення меблів, прикрас, сувенірної продукції.

(далее…)

...
Read more

«The Guardian прямує в Україну»

«The Guardian прямує в Україну» – всеукраїнський конкурс документальних проектів від найвпливовішого британського видання, спільно з Docudays UA та Британською Радою в Україні!

Візьміть участь у конкурсі та отримайте фінансування на реалізацію проекту.

(далее…)

...
Read more

Шестой Международный конкурс энергосберегающих и экоохранных идей и технологий «Эргономика Будущего»

Конкурс проходит с 2010 года. За это время в нем приняло участие более 300 человек. Причем в прошлом году изменился статус мероприятия и «Эргономика будущего» вышла на международный уровень. Свои работы присылали жители как стран ближнего зарубежья: России и Украины, так и дальнего: Германии и Англии.

Основная цель конкурса – это пропаганда...

Read more

З Днем працівника освіти!

Шановні колеги, любі друзі,

віаємо вас с із нашим професійним святом - Днем працівника освіти! Хай учні вас завжди радують своїми глибокими знаннями, колеги - доброзичливістю, держава - турботою, а сім'ї теплом та розумінням. Хай ваші учні приходять до вас з подякою через роки після закінчення школи. Кажуть, що вчителі будують майбутнє країни - тож хай...
Read more

КОНКУРС “Енергозберігаючі традиції народів України та Молдови”

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗАОЧНИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС Енергозберігаючі традиції народів України та Молдови

Проблема енергозбереження на межі тисячоліть перетворилася в одну з найважливіших загальнолюдських проблем. Раціональне та економне використання природних ресурсів, скорочення шкідливих викидів в атмосферу та ефективне використання енергії набувають виключно важливого значення в сучасному суспільстві. Read more