Monthly Archives: Апрель 2015

Інфотур: Енергонезалежність — наша спільна справа!

22 квітня,  на день Землі,  до столиці  завітала команда інфотуру "Енергонезалежність — наша спільна справа!" 1

Екологічні активісти та експерти з енергетики знову проводять інформаційний тур Україною, щоб закликати суспільство до об’єднання зусиль заради енергетичної незалежності та розповісти про реальні можливості її досягнення.

Read more

Екологічна карта України

Екологічна карта України – це платформа від  WWF,  здатна об’єднати зусилля громадян, різних неурядових організацій та компаній для обміну досвідом та покращення стану навколишнього середовища в Україні.

Користувач може відмітити екологічну проблему на карті  www.ecomap.org, долучитися до вирішення інших питань, або просто проголосувати за проблему, якщо вважає її важливою...

Read more

22 квітня – День Землі!

22 квітня 2015 року відзначатиметься 45 річниця Дня Землі!

Перша «одноразова» акція цього дня пройшла 1970 року в США. Її успіх окрилив організаторів, і з того часу святкування стало регулярним.

Відомий американський політик і активіст сенатор Гайлорд Нельсон створив групу...

Read more

Cемінар «Формування компетентності учнів початкових класів з питань енергозбереження»

17 квітня 2015 у місті Вознесенськ, Миколаївської області,  відбувся науково-практичний семінар «Формування компетентності учнів початкових класів з питань  енергозбереження в умовах впровадження нового державного стандарту початкової загальної освіти» Семінар був організований Управлінням освіти міської ради, міським науково-методичним центром, Вознесенської школою № 5 за підтримки міжнародного освітнього проекту SPARE. Місто Вознесенськ протягом тривалого часу  плідно співпрацює з...

Read more

Педагогічна конференція “Клімат, природа, енергія”

3-5 квітня 2015 року у Верхняцькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1- ліцей», школі  проекту SPARE, відбулась педагогічна конференція з освіти в галузі енергозбереження та пом’якшення наслідків глобальної зміни клімату «Клімат, природа, енергія».

Організатором заходу є ГО «Еремурус», координатор проекту SPARE в Україні. Участь у роботі конференції взяли представники України, Молдови,та  Казахстану.

Read more

НГО “Еремурус” проведе триденний дитячий табір в рамках фестивалю кіно та урбаністики “86”.

З 30 квітня по 3 травня  команда НГО "Еремурус" проведе триденний  дитячий табір в рамках фестивалю кіно та урбаністики "86".

Програма дитячого табору:

30 квітня

17-00 – 19-00 Показ відео та обговорення в Малій кімнаті кінотеатру

1 травня – Урбанкідз

Час проведення Захід
11-00 12 -0012-00 13-00 Що таке місто?... Read more

“Вода для устойчивого развития”

27 марта в Киеве состоялся диалог заинтересованных сторон "Вода для устойчивого развития", организованный ВЭГО "Мама-86" при поддержке Всемирного водного партнерства. В его работе приняли участие представители различных министерств и ведомств, научно-исследовательских и неправительственных организаций, в том числе к участию были приглашены и представители нашей организации, Е.В. Мельникова и О.И.Царук.

Повестка дня включала в себя...
Read more