Monthly Archives: Сентябрь 2014

Вчителі року SPARE

За підсумками 2013-2014 навчального року в рамках проекту SPARE- Україна вирішено відзначити дипломами найактивніших вчителів - координаторів SPARE в своїх школах за активну участь у проекті SPARE та внесок у розвиток екологічної освіти.

Такими вчителями стали:

  • Шведун Ганна Григорівна — вчитель Кріворізької школи I-III ст. №123
  • Шубчінсбкий Василь Дмитрович — ст. викладач...
Read more

Greencubator media school

 27-29 вересня в Київі в приміщенні Могилянської школи журналістики  відбулася перша  присвячена темі  зеленого зростання та сталого  розвитку.

 Основною метою  заходу було познайомити журналістів з українськими та міжнародними практиками в сфері зелених інновацій, розвитку громад,  енергоефективності та відновної енергетики а також соціальних інновацій.

У школі прийняли участь понад 20  журналістів і...

Read more

«Бережи природу» – заняття та майстер-клас із дітьми зі школи-інтерната №2

24 вересня екоклуб «Еремурус»  побував у гостях в спеціальної загальноосвітньої школи-інтерната №2.  Ми мали можливість провести цікаве заняття та майстер-клас із дев’ятьма вихованцями цієї школи.

Під час невеликого уроку  діти поводили себе дуже активно та весело, наввипередки даючи відповіді на наші запитання з енергозбереження та екології.  Ми разом дали визначення енергії, дізналися...

Read more

FSC П’ятниця-щорічне свято відповідального лісокористування!

Шановні колеги, сьогодні, 26 вересня, у світі проходить щорічне свято відповідального лісокористування - FSC п’ятниця!

Захід вперше почали святкувати у Великобританії в 2008 році і з тих пір з кожним роком географія події розширюється. Україна приєдналася до святкування заходу з 2012 р.

Ліси забезпечують нас чистою водою, свіжим повітрям та допомагають...

Read more

Терміново: тренінг з організації еко-проектів у Вінниці

Любите своє місто та хочете його зробити ще кращим? Маєте ідеї еко-проектів чи хочете навчитися їх генерувати? Ми навчимо втілювати їх у життя та шукати нові! 27-28 вересня в Вінниці відбудеться дводенний тренінг з організації еко-проектів. Захід організовано для активних громадян будь-якого віку та сфери зайнятості - не соромтесь заповнювати анкети та задавати питання - кількість...
Read more

Дитячі екосправи: цікаві вихідні з «Еремурусом»

13-14 та 20-21 вересня співробітники екологічного клубу «Еремурус» в рамках програми неформальної освіти для молоді «Майстерні громадської активності»  втілювали в життя проект «Дитячі екосправи».  Маленькі кияни разом із своїми батьками мали можливість пограти в екологічні ігри та відвідати майстер-класи з апсайклінгу на Арт-пікніку Слави Фролової у Києві.

Школярі перевірили свої знання з...

Read more

Школа педагогічної майстерності в Мінську

10 -13 вересян 2014 року в Мінську, Білорусь відбулась школа педагогічної майстерності для вчителів Булорусії, Молдови, Росії та України. Від кожної країни було присутньо по 4 вчителі. Від України це були  Ганна Григоріївна Шведун та Ірина Олегівна Зирянова з Дніпропетровської області,  Людмила Миколаївна Денисюк з Черкаської області та Володимир Олексійович Бєлай з Запоріжської...

Read more

Конкурс екологічних проектів на отримання гранту від EcoNation

Команда Міжнародного благодійного фонду Гарних справ (econation.org) стурбована питанням охорони навколишнього середовища та зменшення антропогенного впливу на природу. Проект «EcoNation» націлений змінити екологічну ситуацію на планеті в кращу сторону, а також сприяти розвитку наукового потенціалу молодих вчених в області природоохоронної та екологічної діяльності. Отже ми econation.org запускає свій конкурс еко-проектів. Переможці...

Read more

Вітання з 1 вересня

Шановні колеги-вчителі!

Перше вересня. День, коли зазвичай зустрічаються після літньої розлуки діти та вчителі. День, коли всі налаштовуються на новий навчальний рік. Рік, який має принести нові знання, нових друзів, нові цікаві справи. Ми вітаємо Вас, вчителі, які цього дня будете бачити спрямовані на Вас очі дітей.

На превеликий жаль, не...

Read more