Monthly Archives: Июль 2014

Международный педагогический форум «Вопросы энергосбережения и изменений климата в школе» в Казахстане

В поселке Боровое республики Казахстан с 15 по 18 июля проходил Международный педагогический форум «Вопросы энергосбережения и изменений климата в школе», в котором приняли участие учителя 4 стран: Казахстана, Молдовы, Беларуси и Украины. Форум организован организацией «Экообраз».
5a
В составе команды нашей страны были национальный координатор проекта Мельникова Е.В.,...
Read more

Міжнародний педагогічний форум «Питання енергозбереження і змін клімату в школі»

З  14-19 липня 2014 в рамках   Міжнародного  шкільного  освітнього  проекту з раціонального використання ресурсів  та енергії SPARE   пройшов  Міжнародний педагогічний форум «Питання енергозбереження і зміни клімату в школі». Захід був проведений казахстанською організацією ЭкоОбраз. В роботі форуму взяли участь  учителі   України, Казахстану, Молдови, Білорусі.
1f
Робота  педагогічного форуму  «Питання...
Read more

СТВОРЮЄМО АЛЬТЕРНАТИВУ ВУГЛЕЦЕВІЙ ЕКОНОМІЦІ СВОЇМИ РУКАМИ

  logo_rus_general+350_web  

Міжнародний кліматичний рух 350.org розпочинає кампанію практичних дій проти змін клімату. Кампанія "Майстерня клімату" об'єднає звичайних людей, які самостійно впроваджують технології енергозбереження та відновлюваної енергетики для громадського користування. Своїми діями активісти показують, що зміни клімату - це реальна проблема, для боротьби з якою існують...

Read more

Науково-практичний семінар «Подання теми зміни клімату у школі» відбувся у м.Косів

3-5 липня у м. Косів Івано-Франківської області відбувся науково-практичний семінар «Подання  теми зміни клімату у школі», організований Національним екологічним центром України та Світовим фондом природи (WWF) в Україні.

IMG_9002_copy

У рамках семінару вчителі, що володіють великим досвідом у галузі екологічної освіти та представники громадських...

Read more

Як в SPARE літо зустрічали

Початок літа для команди екологічного клубу «Еремурус» видався дуже насиченим подіями.

В рамках освітнього проекту SPARE ми провели дводенний екологічний табір на базі однієї з SPARE-шкіл у смт. Верхнячка, долучилися до святкування тижня сталої енергетики у Львові і організували дитячий еко-майданчик на етнофестивалі «Трипільське коло».

Смт. Верхнячка

13 та 14...

Read more