Category Archives: SPARE

Присоединяйся к литературному конкурсу SPARE!

Тебе от 6 до 18 лет, ты интересуешься энергосбережением и возобновляемыми источниками энергии и неплохо владеешь словом? Тогда стань участником нашего конкурса!

11 ноября 2015 г., в День энергосбережения, стартует 2-ой Международный литературный конкурс «Энергосбережение – разумное решение!».

В прошлом учебном году более 200 участников из 7 стран уже приняли участие в конкурсе,...

Read more

Тренiнг 11-13 вересня

11-13 вересня в Києві у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України відбувся тренінг «Екологічна свідомість як провідна ідея сучасного освітнього процесу: діяльнісний підхід до впровадження тем енергозбереження в структуру роботи закладів освіти».

DSC05263Питання енергозбереження сьогодні є одними...

Read more

Тренинг 11-13 сентября

Уважаемые коллеги!

 
11-13 сентября 2015 года экологический клуб «Эремурус» на базе НЕНЦ Украины проведет ряд тренингов под общим названием:
«Екологічна свідомість як провідна ідея сучасного освітнього процесу: діяльнісний підхід до впровадження тем енергозбереження в структуру роботи закладів освіти».
В задачи и структуру тренингов входит ознакомление учителей с разнообразными подходами в...
Read more

На Черкащині сільський ліцей економить завдяки вітру, сонцю та вторинним матеріалам

Навчально-виховний комплекс у селі Верхнячка (Черкаська область) використовує міні-вітряк та сонячні батареї для проведення природничих уроків.

Як зазначає директор ліцею Людмила Денисюк, уроки фізики у навчальному закладі відбуваються без використання "мережевої" електрики. Натомість використовуються сонячні батареї та міні-вітряк, який збудував вчитель...

Read more

Міжнародна екологічна SPARE –школа «Клімат, енергія, довкілля»

з 4 по 10 липня 2015 року у таборі "Маралсай" в неперевершеному  красою Ілі-Алатауському  національному природному парку відбулася міжнародна екологічна SPARE –школа для переможців  національних турів міжнародного конкурсу «Енергія і середовище» «Клімат, енергія, довкілля».

Україну представляли  Марія Вавер, учениця  загальноосвітньої школи I-III ступенів № 10 м. Сміла та Юлія Ткаченко, учениця Верхняцького НВК  “ЗОШ...

Read more

Еремурус вітатиме Всіх на тижні сталої енергетики у Вінниці!

Протягом наступного тижня, з 15 по 19 червня, у центрі міста усі вінничани та гості міста зможуть взяти участь в екологічних квестах та майстер-класах, велопробігах, ознайомитись із енергоефективним обладнанням та матеріалами, посадити дерево в рамках акції «Родинний сад», побувати на екскурсіях до комунальних підприємств міста, цікаво та з користю провести час. Всі ці...
Read more

Сонячна батарея SPARE вітала малечу на фестивалі PROmisto!

З 29 по 31 травня у столичному парку імені О. Пушкіна вперше відбувся  фестиваль міських проектів «PRO місто». Фестиваль був  задуманий як «місце зустрічі» представників влади, бізнесу та культури, громадських активістів, експертів та простих киян, які хочуть бачити своє місто більш комфортним та «гуманним» і готові докласти до цього зусиль. 

Read more

Інфотур: Енергонезалежність — наша спільна справа!

22 квітня,  на день Землі,  до столиці  завітала команда інфотуру "Енергонезалежність — наша спільна справа!" 1

Екологічні активісти та експерти з енергетики знову проводять інформаційний тур Україною, щоб закликати суспільство до об’єднання зусиль заради енергетичної незалежності та розповісти про реальні можливості її досягнення.

Read more

Cемінар «Формування компетентності учнів початкових класів з питань енергозбереження»

17 квітня 2015 у місті Вознесенськ, Миколаївської області,  відбувся науково-практичний семінар «Формування компетентності учнів початкових класів з питань  енергозбереження в умовах впровадження нового державного стандарту початкової загальної освіти» Семінар був організований Управлінням освіти міської ради, міським науково-методичним центром, Вознесенської школою № 5 за підтримки міжнародного освітнього проекту SPARE. Місто Вознесенськ протягом тривалого часу  плідно співпрацює з...

Read more