Category Archives: Події

ПроКлимат – конкурс блогпостов, главный приз – поездка в Париж

В преддверии климатического саммита ООН в Париже, международная организация 350.orgпроводит конкурс блог-постов, посвященных проблеме изменения климата. В конкурсе могут участвовать жители стран Восточной Европы, Кавказа и Центральной Азии (в пределах стран бывшего СССР).

Главные темы конкурса:

  • изменение климата, его причины и последствия для нашего региона,
  • решения по борьбе...
Read more

Міжнародна екологічна SPARE –школа «Клімат, енергія, довкілля»

з 4 по 10 липня 2015 року у таборі "Маралсай" в неперевершеному  красою Ілі-Алатауському  національному природному парку відбулася міжнародна екологічна SPARE –школа для переможців  національних турів міжнародного конкурсу «Енергія і середовище» «Клімат, енергія, довкілля».

Україну представляли  Марія Вавер, учениця  загальноосвітньої школи I-III ступенів № 10 м. Сміла та Юлія Ткаченко, учениця Верхняцького НВК  “ЗОШ...

Read more

Еремурус вітатиме Всіх на тижні сталої енергетики у Вінниці!

Протягом наступного тижня, з 15 по 19 червня, у центрі міста усі вінничани та гості міста зможуть взяти участь в екологічних квестах та майстер-класах, велопробігах, ознайомитись із енергоефективним обладнанням та матеріалами, посадити дерево в рамках акції «Родинний сад», побувати на екскурсіях до комунальних підприємств міста, цікаво та з користю провести час. Всі ці...
Read more

Енерджайзер Кемп – 2015

з 18 по  29 липня 2015 рок у Національному  природному парку «Бузький гард», Миколаївської  області  пройде  природоохоронний наметовий табір «Енерджайзер Кемп» на р. Південний Буг.

Організатори: ММГО «Екоклуб» та Національний екологічний центр України за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля

Енерджайзер Кемп – інтерактивний майданчик для розвитку ваших еко-ініціатив,...

Read more

Сонячна батарея SPARE вітала малечу на фестивалі PROmisto!

З 29 по 31 травня у столичному парку імені О. Пушкіна вперше відбувся  фестиваль міських проектів «PRO місто». Фестиваль був  задуманий як «місце зустрічі» представників влади, бізнесу та культури, громадських активістів, експертів та простих киян, які хочуть бачити своє місто більш комфортним та «гуманним» і готові докласти до цього зусиль. 

Read more

У Львові відбувся симпозіум “Недеревинна продукція лісу. Міжнародний досвід”

25 травня в Національному лісотехнічному університеті України (Львів) відбувся симпозіум «Недеревинна продукція лісу: стан і цінності в сучасному соціо-еколого-економічному контексті. Міжнародний досвід», організований за сприяння USAID , лісової служби США, Карпатсько-Дунайської програми,  Всесвітнього фонду дикої природи, Екологічної організацією ForZa та вищезгаданим університетом.

 У сучасних умовах України лісове господарство орієнтоване  виключно...

Read more

Інфотур: Енергонезалежність — наша спільна справа!

22 квітня,  на день Землі,  до столиці  завітала команда інфотуру "Енергонезалежність — наша спільна справа!" 1

Екологічні активісти та експерти з енергетики знову проводять інформаційний тур Україною, щоб закликати суспільство до об’єднання зусиль заради енергетичної незалежності та розповісти про реальні можливості її досягнення.

Read more

Cемінар «Формування компетентності учнів початкових класів з питань енергозбереження»

17 квітня 2015 у місті Вознесенськ, Миколаївської області,  відбувся науково-практичний семінар «Формування компетентності учнів початкових класів з питань  енергозбереження в умовах впровадження нового державного стандарту початкової загальної освіти» Семінар був організований Управлінням освіти міської ради, міським науково-методичним центром, Вознесенської школою № 5 за підтримки міжнародного освітнього проекту SPARE. Місто Вознесенськ протягом тривалого часу  плідно співпрацює з...

Read more

“Вода для устойчивого развития”

27 марта в Киеве состоялся диалог заинтересованных сторон "Вода для устойчивого развития", организованный ВЭГО "Мама-86" при поддержке Всемирного водного партнерства. В его работе приняли участие представители различных министерств и ведомств, научно-исследовательских и неправительственных организаций, в том числе к участию были приглашены и представители нашей организации, Е.В. Мельникова и О.И.Царук.

Повестка дня включала в себя...
Read more

«Енергоефективний я: крокуємо в Європу»

11 березня у Криворізькій гімназії  №95 пройшов захід присвячений темі «Європейський союз та Україна: Партнерство заради добробуту».

kate

 Організатори заходу «Євроклуб «Світ 95»» спільно з НГО «Еремурус» провели двогодинну  лекцію-гру «Енергоефективний я: крокуємо в Європу»  для студентів, учасників євроклубів Кривого Рогу, громадських...

Read more