Category Archives: Новини

Во Львове придумали, как бороться с несанкционированым сбросом мусора

Чтобы не повторились несанкционированные сбросы твердых бытовых отходов вне свалок, Львовская облгосадминистрация передаст в правоохранительные органы перечень номерных знаков всех автомобилей, которые вывозят мусор из Львова. Об этом сообщили в пресс-службе ОГА. (далі…)

...
Read more

Аудити у жовтні (СЖС)

Шановні колеги!

Компанією СЖС Україна планується проведення у жовтні 2017 перших наглядових аудитів в ДП «Рахівське ЛДГ» та ДП «Мокрянське ЛМГ» Закарпатського ОУЛМГ, третього наглядового аудиту в ДП «Хотинське ЛГ» Чернівецького ОУЛМГ. Якщо у вас є коментарі чи зауваження з приводу діяльності підприємств, що проходять процес сертифікації, надсилайте їх, разом з об'єктивними...

Read more

Медовий фестиваль у Кривбасі

Традиційними є різноманітні фестивалі у Кривому Розі, де присутня екологічна складова: Медові, Дерев`яні. І вже традиційною стає участь у них членів ГО «Екологічний клуб Еремурус». (далі…)

...
Read more

Аудит у Львівському ОУЛМГ

Шановні колеги!

Компанією СЖС Україна планується проведення у вересні 2017 першого наглядового аудиту в Львівському ОУЛМГ. Якщо у вас є коментарі чи зауваження з приводу діяльності підприємств, що проходять процес сертифікації, надсилайте їх, разом з об'єктивними доказами, електронною поштою за поданими нижче адресами. Також, якщо вам відомі інші зацікавлені сторони, які можуть...

Read more

Повідомлення щодо проведення аудитів компанією НЕПКон у вересні 2017 року

Шановні колеги!

У вересні 2017 року компанією НЕПКон планується проведення основної оцінки для ДП «Тульчинське ЛГ», Вінницького ОУЛМГ.

У вкладенні додаткова інформація щодо проведення запланованого аудиту. (далі…)

...
Read more

Зростання ВДЕ

За шість місяців 2017 року в Україні було побудовано 79 нових об’єктів відновлювальної енергетики сумарною потужністю 182,7 МВт. (далі…)

...
Read more

Виїзна нарада Державного агентства лісових ресурсів

3 го серпня на базі Сарненського лісгоспу Рівненської області відбулась виїзна нарада Державного агентства лісових ресурсів з метою обговорення причин та наслідків масового всихання соснових насаджень на Поліссі та необхідності здійснення в них санітарно-оздоровчих заходів (як кажуть самі лісівники – далеко не перша). Цього разу, щоправда, було вирішено запросити також представників громадських організацій...

Read more

SIG Combibloc разработала первую в мире асептическую упаковку из растительного сырья

Немецкая компания SIG Combibloc, один из ведущих мировых поставщиков комплексных решений в области картонной упаковки и оборудования для розлива напитков, сообщила о разработке первой в мире асептической картонной упаковки Signature Pack, на сто процентов состоящей из возобновляемого растительного сырья. (далі…)

...
Read more

Діти Створюють Країну

Положення міжнародної програми Діти Створюють Країну

Організатор: Громадська організація «Українські Креативні Реформатори», автор проекту – Лілія Ткаченко.

Співорганізатор – ГО «НПУ «Межигір’я». Партер – Київська Школа Психології. Інформаційний партнер: благодійний фонд Богдана Гаврилишина. (далі…)

...
Read more