Category Archives: Практичні поради

Ефект метелика або кожна справа з користю!

В Верхняцькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-ліцей» постійно проводиться робота з питань енергозбереження, енергоефективності та покрашення екології.

Протягом травня—червня в НВК проходила акція «Книги мають право на друге життя»,завдяки якій було...

Read more

Другу Маленького принца – дети и Зеленое Спасение

70 лет назад, 31 июля 1944 года, Антуан де Сент-Экзюпери последний раз поднялся в небо с острова Корсика, направляясь в разведывательный полёт, и не вернулся. Только в конце двадцатого века его самолет был найден на дне моря недалеко от Марселя. Он погиб пытаясь помочь человечеству излечиться от страшной болезни – войны.

А...

Read more

Рекомендації для підготовки проектів з енергоефективності – система компетенцій, критерії оцінки, методологія розробки

Шановні учасники конкурсу "Енергія і середовище"!

Для того , щоб ваші роботи ставали все краще і краще з кожним роком і продовжували перемагати на міжнародному етапі конкурсу, ми  рекомендуємо Вам прочитати статтю голови журі Національного туру конкурсу, міжнародного експерта  Стрілкової Г.Г.

Про статтю:

Підвищення компетентності та результативності освітньої складової програми SPARE вимагає...

Read more

Зимові добрі справи: годування птахів

eating-from-hands-001 На календарі місяць лютий, а за вікном можемо бачити чудову справжню зимову погоду. Але зима – це не тільки гарний білий сніг, але й найважчий час для птахів, що зимують у наших містах. Особливо складно їм доводиться саме наприкінці зимового періоду та ранньою весною, коли їжі...
Read more