Category Archives: Конкурс

Наслідки Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище» в номінації «Педагогічні роботи»

Вітаємо переможців

Номінація «Позашкільна освіта»:
І місце
1. Охріменко Тетяна Юріївна, вчитель мистецтва та трудового навчання Яринівської загальноосвітньої школи І–І ступенів Сарненського району Рівненської області з роботою: «Хакатон із учасниками художньої студії на тему «Енергозбереження – шлях у майбутнє» (88 балів).
ІІ місце
1. Ясінська Наталія...
Read more

Бюро УГКЦ з питань екології оголошує Всеукраїнський конкурс «Відповідальність за створіння»

Мета конкурсу – плекання християнської відповідальності за створений Богом світ – природу.

Ключовими завданнями конкурсу є:

  • Сприяти переосмисленню особистої відповідальності за природні дари Творця.
  • Допомогти зробити цілісний іспит сумління щодо ставлення до природного довкілля у щоденному житті.
  • Запропонувати конкретні кроки для покращення стану нашого спільного дому –...
Read more

Діти Створюють Країну

Положення міжнародної програми Діти Створюють Країну

Організатор: Громадська організація «Українські Креативні Реформатори», автор проекту – Лілія Ткаченко.

Співорганізатор – ГО «НПУ «Межигір’я». Партер – Київська Школа Психології. Інформаційний партнер: благодійний фонд Богдана Гаврилишина. (далее…)

...
Read more

Конкурс на премию «Молодые чемпионы Земли»

Программа ООН по окружающей среде объявляет конкурс на премию «Молодые чемпионы Земли»

  • Программа ООН по окружающей среде объявляет о начале всемирного конкурса на премию за решение экологических проблем среди молодёжи.
  • Шесть «Молодых чемпионов» получат по 15 000 долларов США в качестве стартового капитала и пройдут интенсивную подготовку у наставников,...
Read more

Міжнародна акція «Весна прийшла» та конкурс малюнку

Шановні колеги!

Українське товариство охорони птахів запрошує Вас разом із Вашими вихованцями до участі в міжнародній акції «Весна прийшла» — це проект, що прагне зацікавити дітей спостереженнями за природою та заохотити до охорони мігруючих птахів, діяти на захист птахів та інших тварин, а також брати участь у подіях, які організовуються в рамках...

Read more

Про підсумки Національного туру Міжнародного конкурсу «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання, збереження та відновлення біорізноманіття»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, Громадська організація «Екологічний клуб «Еремурус» та Бюро з питань екології УГКЦ протягом 2016-2017 н. р. провели заочний етап Національного туру Міжнародного конкурсу «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання, збереження та відновлення біорізноманіття». Read more

Конкурс «Стань другом Національного парку»

Залучайте свій навчальний заклад до участі у конкурсі від Години Землі, допомагайте природі України, щоб отримати радість та задоволення, а також приємні заохочення. В конкурсі може взяти участь будь-яка школа, університет чи інший навчальний заклад України, а також екологічні гуртки та інші просвітницькі об'єднання нашої країни. Умови конкурсу: Read more

«Енергія і середовище» – у надійних руках

16 - 17 лютого на базі Національного еколого-натуралістичного центру відбувся фінал конкурсу «Енергія і середовище - 2017», який традиційно проводиться спільно з громадською організацією «Екологічний клуб «Еремурус - Україна». (далее…)

...
Read more

Конкурс малюнків «Ліси поруч з нами»

З нагоди Міжнародного дня лісу, Національне представництво FSC в Україні за сприяння громадської спілки «Асоціація відповідальних лісопромислових підприємств України» з 15 лютого – 15 березня проводиться конкурс малюнків «Ліси поруч з нами». Запрошуємо учнівську молодь всієї України взяти участь в конкурсі. (далее…)

...
Read more