Category Archives: Усі новини і події

«ЕКОФОРУМ – 2017»

27 квітня в ДОЕЦ завершив свою роботу районний конкурс «ЕКОФОРУМ – 2017», що проходив у межах року Японії в Україні.

В оздоровчо- екологічний центр Оболонського району прийшли діти з різних шкіл, щоб взяти участь у останньому етапі конкурсу. (далі…)

...
Read more

Чудо-лодка на солнечной энергии выудила в США из реки 500 т мусора

Единственным возможным недостатком этого мусорщика является отсутствие автономности. Его пока обслуживает человеческая команда

В реках города Балтимора (США) плавает лодка, выглядящая так, будто приплыла из прошлого — из-за огромного колеса, которое приводит ее в движение. Но за последние месяцы эта лодка не только не загрязнила окружающую среду вредными выбросами, но и выудила...

Read more

Прес-реліз прес-конференції «Активісти проти забудов зелених зон заявляють про фабрикування кримінальних справ і тиск на них в інтересах забудовників»

24 квітня у прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція «Активісти проти забудов зелених зон заявляють про фабрикування кримінальних справ і тиск на них в інтересах забудовників». Організатор заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентське братство» (спільно з партнерами: ГО «Інформаційно-аналітичний центр «Логос», ГО «Зелена Платформа», ГО «Екозагін»), яка здійснює проект «Захист і розвиток...

Read more

Вітаємо!

Дорогі партнери, колеги та друзі!

Щиро вітаємо вас з Великоднем!

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо вам радості, здоров'я і благополуччя!

...
Read more

Роліки на захист першоцвітів

Під час нещодавньої прес-конференції у медіа-просторі “Kharkiv Today” «Зелений Фронт» презентував відеоролики на захист рідкісних квітів, занесених до Червоної книги України. Причина їх зникнення — збір заради продажу. Тільки зміна свідомості суспільства може врятувати цю красу. (далі…)

...
Read more

Про підсумки Національного туру Міжнародного конкурсу «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання, збереження та відновлення біорізноманіття»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, Громадська організація «Екологічний клуб «Еремурус» та Бюро з питань екології УГКЦ протягом 2016-2017 н. р. провели заочний етап Національного туру Міжнародного конкурсу «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання, збереження та відновлення біорізноманіття». (далі…)

...
Read more

Как бывший учитель школы искусств построил дом за $250

В мире постоянно растущих расходов на недвижимость и репрессивных ипотечных кредитов большинство людей могут только мечтать о постройке собственного дома практически без ничего, своими собственными руками. Однако, если есть желание, найдется и способ притворить его в жизнь! Британский фермер Майкл Бак на собственном примере доказывает, что собственного дома не должно...

Read more